REKLAMA
Znaleziono 332 wyników
Dzięki nowym inwestycjom w Hucie Miedzi Legnica będzie praca do 2035 rokuartykuł
Pokaż artykuł
Dzięki nowym inwestycjom w Hucie Miedzi Legnica będzie praca do 2035 roku
Warte 250 milionów złotych inwestycje sprawiają, że Huta Miedzi Legnica będzie miała zapewnioną prac...
Będą nowe miejsca pracy w Głogowie. Powstanie centrum e-commerce B2C sieci sklepów zoologicznych Maxi Zooartykuł
Pokaż artykuł
Będą nowe miejsca pracy w Głogowie. Powstanie centrum e-commerce B2C sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo
Na Dolnym Śląsku, w Głogowie powstanie centrum e-commerce B2C Grupy Fressnapf, w Polsce działającej...
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowychartykuł
Pokaż artykuł
Legnicka SSE – wzmacnia MŚP, zabiega o inwestorów w trzech nowych parkach przemysłowych
Ponad 900 mln zł pozyskane jako wsparcie dla samorządów, kolejne miliony przeznaczone na inwestycje infrastrukturalne. Ośmiu nowych przedsiębiorców z innowacyjnymi projektami. Tak wyglądał 2022 r. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bieżący rok w LSSE zapowiada się równie ambitnie, bo spółka wspólnie z rządowymi agendami i samorządami planuje rozwój trzech parków przemysłowych. To kolejne ponad 1000 ha wolnych terenów inwestycyjnych.
Nowe mieszkania TBS na Pradze-Północ mają już swoich lokatorów [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe mieszkania TBS na Pradze-Północ mają już swoich lokatorów [ZDJĘCIA]
Zakończyła się kolejna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie. 186 mieszkań jest już zasiedlanych przez lokatorów w budynku przy Markowskiej 13 na rogu z Ząbkowską na Pradze Pólnoc. Dom wybudowało Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.
W Głogowie powstanie Miedziowe Centrum Rozwoju Gospodarczegoartykuł
Pokaż artykuł
W Głogowie powstanie Miedziowe Centrum Rozwoju Gospodarczego
W samym centrum Głogowa powstanie Miedziowe Centrum Rozwoju Gospodarczego, które znajdzie swoją siedzibę w zabytkowym gmachu starej poczty. Budynek został kupiony przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.
KGHM Polska Miedź zapowiada nowe, wielkie inwestycje na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
KGHM Polska Miedź zapowiada nowe, wielkie inwestycje na Dolnym Śląsku
W pierwszym półroczu 2025 roku Grupa Kapitałowa KGHM wypracowała 4,9 mld PLN zysku operacyjnego EBITDA przy przychodach na poziomie 17,5 mld PLN. Oznacza to wzrost odpowiednio o 16% i 0,4% względem analogicznego okresu rok wcześniej. Zysk netto Grupy za pierwsze półrocze br. wyniósł 580 mln PLN. W pierwszych sześciu miesiącach roku produkcja miedzi płatnej ukształtowała się na poziomie 343,8 tys. ton. Spółka ogłosiła rozpoczęcie prac w zakresie rozpoznania geologiczno-hydrogeologicznego dla trzech nowych szybów górniczych. Szacunkowy koszt całej inwestycji wyniesie minimum 9 miliardów PLN.
Co się dzieje na budowie trasy S3 pomiędzy Kamienną Górą i Lubawką? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Co się dzieje na budowie trasy S3 pomiędzy Kamienną Górą i Lubawką? [FILM]
Mimo przerwy zimowej realizowana jest budowa drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku. Na odcinku od Ka...
[dolnośląskie] KGHM Metraco wyróżnione w konkursie „Ekolaur PIE”artykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] KGHM Metraco wyróżnione w konkursie „Ekolaur PIE”
Jakość produktu i ochrona środowiska – to elementy, które leżały u podstaw inwestycji KGHM Metraco w...
Więcej pieniędzy na mieszkalnictwo społeczne i komunalneartykuł
Pokaż artykuł
Więcej pieniędzy na mieszkalnictwo społeczne i komunalne
2,5-krotnie zwiększenie środków dla gmin na budownictwo społeczne i komunalne – to główne założenie projektu ustawy o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa zgłoszonego przez ministra rozwoju i technologii Krzysztofa Paszyka, który został 18 marca przyjęty przez Radę Ministrów.
Osiedle TBS "Nowy Dom"inwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle TBS "Nowy Dom"
Lublin, Felin
TBS Wrocław zbuduje setki mieszkań przy parku Leśnickim. Inwestuje w fotowoltaikę [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
TBS Wrocław zbuduje setki mieszkań przy parku Leśnickim. Inwestuje w fotowoltaikę [WIZUALIZACJE]
Miejska spółka zrealizuje ponad 300 lokali na wynajem w zachodniej części Wrocławia, przy ulicy Doln...
Postęp prac na budowie mieszkań TBS Motława w Gdańsku [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Postęp prac na budowie mieszkań TBS Motława w Gdańsku [FILM+ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Realizacja inwestycji mieszkaniowej dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Motława” w Gdańsku to kolejny projekt, w którym ALSTAL jako Generalny Wykonawca kompleksowo prowadzi budowę. Odpowiadamy zarówno za etap konstrukcyjny, jak i za prace instalacyjne oraz wykończeniowe.
Trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]
Trwa odbudowa kolejnej linii kolejowej na Dolnym Śląsku. Kolej niebawem powróci do Przemkowa – to najnowszy kolejowy plan Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Obecnie na linii trwa wycinka drzew i krzewów. Równocześnie remontowany jest zabytkowy budynek dworca Przemków Odlewnia.
PKP PLK S.A. zrealizują nowe projekty dzięki uwolnionym środkom z KPO [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK S.A. zrealizują nowe projekty dzięki uwolnionym środkom z KPO [LISTA]
Po zmianie sposobu zagospodarowania części środków z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przygotowały listę projektów możliwych do zrealizowania dzięki oszczędnościom. Uzgodnione z Ministerstwem Infrastruktury zmiany, przyniosą korzystne efekty dla rozwoju sieci kolejowej w Polsce.
KGHM ponownie światowym liderem produkcji srebraartykuł
Pokaż artykuł
KGHM ponownie światowym liderem produkcji srebra
W prestiżowym rankingu „World Silver Survey 2025” KGHM Polska Miedź S.A. po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji „największych kopalń srebra na świecie”. Dodatkowo, Grupa KGHM ponownie uplasowała się na drugim miejscu w globalnym rankingu „największych producentów srebra”, produkując w 2024 roku 1 341 ton tego cennego kruszcu.
Koleje Dolnośląskie uruchomią bezpośrednie, szybkie połączenie Wrocław - Warszawaartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie uruchomią bezpośrednie, szybkie połączenie Wrocław - Warszawa
Bardzo dobra informacja. Koleje Dolnośląskie zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, uruchomią nowe, bezpośrednie połączenie kolejowe na trasie z Wrocławia Głównego do Warszawy Centralnej. Pierwsze pociągi na tej trasie pojawią się w grudniu. Takie dobre wiadomości przekazał Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich.
firma
Pokaż firmę
TBS Centrum Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
Kaliskie TBS Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
TBS Bielawa Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
TBS Katowice Sp. z o.o.
REKLAMA